Дан европских језика

У понедељак, 2. октобра 2017, још једном је у нашој школи одржан програм поводом Дана европских језика. Овогодишњи сусрет наших ученика и наставника са поезијом и музиком био је у знаку малог јубилеја: Дан европских језика први пут смо обележили пре десет година.

Тим поводом, присутни наставници присетили су се како је та традиција настајала и како се мењала, уз наду да ће се одржати и у будућности. Као и обично, било је песама и музике. Поезија која се чула углавном је била савремена, а музика је била занимљив спој онога што слушају наставници и музике коју воле нека нова деца.

Као и обично, чули су се сви језици који се уче у нашој школи. Учествовали су и ученици и наставници, а крај програма, још једном као и обично, улепшала је торта.

Носиоци програма били су ученици првог разреда који су показали са којим су талентима дошли у школу и који су овим својим наступом преузели штафету традиције од старијих ученика.

Програм је оправдао очекивања: био је то леп сусрет ученика и наставника, уз лепу поезију, музику и слаткише.

Дан европских језика