Семинар за директоре у Врњачкој Бањи

Директорка школе Снежана Симеонов присуствовала је семинару за директоре средњих школа , одржаном 18-19 октобра 2019.г. у Врњачкој Бањи“ .

Назив семинара : „Јачање компетенција директора за ефикасно управљање квалитетом у средњим стручним / техничким школама“ .

Култур контакт Аустрија је обучила тренере Славка Ђокића, директора Техничке школе – /Пожега/ и Јелену Чеперковић, директорка Туристичке школе / Врњачка Бања/, који су адаптирали програм за потребе школа у Србији и који су били тренери на семинару. Програм обуке подржава Образовни форум Србије.

На семинару су присуствовали директори стручних школа из Чачка, Чајетине, Горнјег Милановца, Инђије, Књажевца, Краљева, Лебана, Лесковца Ниша, Новог Пазара, Пожаревца , Пожеге, Пријепоља, Врања, Власотинаца и Димитровграда.

Циљ програма је увђење корпоративне културе и повећање квалитета наставе у средњим стручним школама.

Семинар за директоре у Врњачкој Бањи