Успех матураната

Ученици четвртог разреда наше школе су крајем маја завршили наставну годину и постигли значајан успех. Одељење IV1 (одељењски старешина Данијела Стоименов) је на крају године имало средњу оцену одличан (4,62) са 17 одличних, 3 врло добра и 2 добра ученика. Одељење IV2 (одељењски старешина Милисав Николов) је на крају године имало средњу оцену врло добар (4,20) са 7 одличних, 6 врло добрих, 1 добрим и 1 довољним учеником. Одељење IV3 (одељењски старешина Ликица Ђуров) је на крају године имало средњу оцену врло добар (4,08) са 5 одличних и 9 врло добрих ученика. Одељење IV4 (одељењски старешина Арсен Тодоров до децембра и Сандра Митов Алексов од јануара) је на крају године имало средњу оцену врло добар (4,34) са 6 одличних и 5 врло добрих ученика.

Након прославе матурске вечери уследило је полагање матурских испита. Ове године, по први пут, ученици смера туристички техничар су полагали своје испите по новом измењеном правилнику. Сви ученици су положили матуру а резултати су јако добри: одељење IV1 - просек оцена на матури одличан (4,92), одељење IV2 - просек оцена на матури одличан (4,82), одељење IV3 - просек оцена на матури врло добар (4,02) и одељење IV4 - просек оцена на матури врло добар (3,67).

Честитамо нашим матурантима на постигнутом успеху и желимо им много среће у даљем школовању.

Успех матураната