Сајам професионалне оријентације

У организацији Националне службе за запошљавање- филијала Пирот, у среду 09.маја 2018. Године, у спортској хали „Кеј“, у Пироту, одржан је Сајам професионалне оријентације.

Ученици гимназије „Свети Кирило и Методије“: Стојановић Марија и Естов Клементина 1-2; Манчић Наталија 2-3 и Стаменовић Ксенија и Петровић Јована 3-3 као и професори: Весна Бабић- психолог школе и проф. психологије и Роки Стоименов – професор хемије, на свом штанду пружили су непосредну информацију заинтересованим ученицима завршних разреда основних школа Пиротског округа као и њиховим родитељима.

О предностима смерова које нуди наша школа медијски су пропратиле многобројни ТВ и радио канали међу којима: Пи канал, Пиротска Телевизија и Радио Плус портал.

Школа је ове године планирала упис 4 одељења у први разред за школску 2018/2019 годину и то:

• гимназија са наставом на српском језику – 30 ученика;
  • гимназија са наставом на бугарском језику – 15 ученика;
  • туристички техничар са наставом на српском језику – 30 ученикa;
  • туристички техничар са наставом на бугарском језику – 15 ученика.

Сајам професионалне оријентације