Обавештење за ванредне ученике

Испити у децембарском испитном року се пријављују од среде 09. децембра до среде 16. децембра 2020. године електронским слањем емаил-а са предметом (Subjekt): „Пријава за полагање ванредних/допунских испита“ на емаил адресу школе или попуњавањем пријаве и предајом исте код секретара школе сваког радног дана у периоду од 09 до 12 часова.

У прилогу пријаве за полагање ванредних испита потребно је доставити скениран или фотографисан доказ о уплати накнаде за полагање ванредних испита (жиро рачун школе: 840-346666-67).

Испитни рок ће трајати од 21.12.2020. године до 25.12.2020. године, а полагање испита ће бити одржано у Основној Школи „Христо Ботев“ у учионици бр. 26, уз поштовање свих прописаних епидемиолошких мера.

Ученици могу пријавити највише пет испита по року.

Ванредни ученици могу да комуницирају са професором задуженим за ванредне ученике путем електронске поште (е-маил): gostusha@gmail.com.

Братислав Стаменов, директор

Повратак на вести